Akciové zateplenie

Zateplenie rodinného domu so zľavou až 30%

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa fasády pre rodinný dom či chcete vedieť koľko môže zateplenie stáť? Bezplatne Vám navrhneme riešenie zateplenia domu spolu s cenovou kalkuláciou, poradíme s programom Obnov dom či pomôžeme so zabezpečením energetického certifikátu. V rámci našej akciovej ponuky teraz navyše získate zľavu až 30% na zatepľovacie systémy Sto.

1. krok

Vyplňte náš registračný formulár a bude Vás kontaktovať jeden z našich odborných poradcov, s ktorým si dohodnete termín stretnutia priamo u Vás doma či na stavbe.

2. krok

V dohodnutý termín sa náš odborník dostaví so svojim mobilným fasádnym štúdiom na určené miesto a vykoná detailnú obhliadku stavby a predstaví Vám možnosti riešenia zateplenia domu na základe Vašich preferencií a technických možností domu.

3. krok

Následne zrealizujeme zameranie plochy fasády rodinného domu a bezplatne Vám spracujeme kompletnú cenovú kalkuláciu, zahŕňajúcu zvolené materiály a prácu overenej a preškolenej realizačnej firmy. Prípadne pre Vás zabezpečíme vypracovanie energetického certifikátu.  

Chcem ponuku na zateplenie domu

Fieldset
Fieldset
Čo získate pri zateplení domu s materiálmi spoločnosti Sto?
  • Bezplatný návrh zateplenia domu s vymeraním plochy fasady
  • Poradenstvo a servis počas realizácie
  • Pomoc s žiadosťou pre získanie dotácie -  ako na to? 
  • Na vzorkách vopred uvidíte ako bude Vaša fasáda vyzerať
  • Certifikovaný zatepľovací systém priamo od výrobcu
  • Realizácia fasády overenou a preškolenou realizačnou firmou
  • Moderný a ekologický šetrný vzhľad domu
  • Bezplatná doprava materiálu priamo na stavbu
  • Úspora energií a financií
  • Zabezpečíme vypracovanie energetického certikátu
Fieldset
Zateplenie domu od svetového lídra vo fasádach

Zateplenie rodinného domu je investíciou na celý život a zabezpečí výraznú úsporu nákladov na vykurovanie, výrazné zníženie produkcie CO2 , ktoré vzniká pri výrobe tepelnej energie a taktiež o zabezpečí nádherný vzhľad fasády domu.

Sme svetovým lídrom vo výrobe a predaji zatepľovacích systémov a s našou širokou ponukou overených fasádnych materiálov si môžete byť istí, že Váš dom bude vyzerať presne tak ako ste si ho vysnívali, a že Vaša nová fasáda bude bezchybne slúžiť po celé desaťročia, pretože zateplenie domu bude zrealizované odborne prostredníctvom našich overených a dôkladne preškolených aplikačných partnerov. K zatepleniu domu od Sto navyše dostanete balík unikátnych servisných služieb, aby bolo všetko naozaj navrhnuté a zrealizované správne.

Chcem zatepliť dom

Kontaktujte nás

V prípade ak chcete vedieť viac o možnostiach zateplenia Vášho rodinného domu vyplňte náš registračných formulár spolu s kontaktnými údajmi a lokalitou kde sa rodinný dom nachádza a pripravíme pre Vás návrh zateplenia domu spolu s cenovou kalkuláciou.