Ako prebieha zateplenie domu?

Ako prebieha zateplenie rodinného domu?

Zistite ako prebieha zateplenie rodinného domu s mobilným fasádnych štúdiom spoločnosti Sto – svetového lídra vo fasádach.

Fieldset
Mobilné fasádne štúdio príde priamo k vám

Vyplňte náš registračný formulár a bude Vás kontaktovať jeden z našich odborníkov na zateplenie rodinných domov. Dohodne si s Vami termín stretnutia priamo u Vás v termíne, ktorý Vám vyhovuje. V dohodnutom termíne náš odborník dostaví či už priamo ku vám domov alebo na stavbu so svojím mobilným fasádnym štúdium.

Fieldset
Definujeme vaše predstavy o novej fasáde

Spolu s vami si preberieme Vaše predstavy o budúcom vzhľade novej fasády a čo všetko od nej očakávate. V mobilnom fasádnom štúdiu si zároveň budete môcť pozrieť a „ochytať“ rôzne varianty skladieb zatepľovacích systémov a povrchových úprav. Po zosumarizovaní Vašich požiadaviek na funkčnosť a dizajn fasády náš odborník spolu s vami vykoná prehliadku nehnuteľnosti a analýzu aktuálneho stavu.

Fieldset
Vypracovanie návrhu riešenia s cenovou ponukou

Na základe spoločného stretnutie pre Vás následne náš odborník pripraví návrh konkrétneho riešenia rodinného domu s cenovou kalkuláciu, ktorá obsahuje všetky potrebné materiály.

Fieldset
Vyberieme realizačnú firmu

Odporučíme Vám preverenú a preškolenú realizačnú spoločnosť, ktorá má skúsenosti so zatepľovaním rodinných domov s materiálmi Sto. Zamestnanci všetkých našich spolupracujúcich realizačných firiem sú dôkladne preškolení na aplikáciu zateplenia podľa aktuálne platných technologických postupov. Máte tak istotu, že ste realizáciu zateplenia zverili do rúk odborníkov.

Fieldset
Žiadosť o dotáciu na zateplenie

V prípade záujmu Vám v spolupráci s tými najlepšími odborníkmi pomôžeme s vypracovaním projektovej dokumentácie a ostatných náležitostí potrebných pre podanie žiadosti na získane štátneho príspevku na zateplenie rodinného domu.

Viac o štátnych dotáciach

Fieldset
Bezplatná doprava materiálov

Po odsúhlasení cenovej ponuky a objednávke materiálov Vám počas našich závozových dní doručíme bezplatne na stavbu jednotlivé komponenty zatepľovacích systémov.

Fieldset
Vizualizácia budúceho vzhľadu fasády

Pred realizáciou povrchových úprav fasády pre Vás v prípade potreby spracujeme grafický návrh budúceho vzhľadu fasády, ktorý od nás dostanete v zaujímavej interaktívnej forme.

Fieldset
Technické poradenstvo počas realizácie

Na vaše vyžiadanie prídeme pomôcť overiť správnosť realizácie jednotlivých pracovných krokov a prípadne vyriešiť možné problematické situácie..

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Úplne zadarmo pre Vás pripravíme návrh riešenia zateplenia rodinného domu spolu s cenovou kalkuláciou. Stačí vyplniť náš registračný formulár a bude Vás kontaktovať jeden z našich špecialistov a dohodne si s Vami termín zamerania a obhliadky fasády Vášho rodinného domu.