Poradenstvo a služby

Poradenstvo a služby

Vďaka nášmu bezplatnému balíku bonusových služieb ušetríte pri zateplení svojho rodinného domu množstvo drahocenného času a financií a zároveň získate istotu, že fasádny systém bude fungovať správne po celé desaťročia.

Fieldset
Kompletný návrh zateplenia rodinného domu s vymeraním fasády

Vďaka Mobilnému fasádnemu štúdiu už viac nemusíte lietať po stavebninách či iných dodávateľoch, naši odborníci sa o všetko postarajú priamo u Vás doma. Vykonáme detailnú prehliadku domu a spolu definujeme to najideálnejšie riešenie budúcej podoby fasády. Návrh urobíme na základe technických potrieb stavby a Vašich predstáv o dizajnových, funkčných a finančných požiadavkách.

Následne zrealizujeme detailné zameranie plochy fasády rodinného domu a spracujeme Vám kompletnú cenovú kalkuláciu, zahŕňajúcu zvolené materiály a prácu odporúčanej a preškolenej realizačnej firmy

Fieldset
Technické poradenstvo počas realizácie

Aby ste si mohli byť naozaj istí správnou montážou našich fasádnych systémov, máme pre Vás pripravenú službu technického poradenstva počas realizácie stavby. Na vaše vyžiadanie prídeme pomôcť overiť správnosť realizácie jednotlivých pracovných krokov a prípadne vyriešiť možné problematické situácie. Pre každú operáciu, teda lepenie izolantu, jeho kotvenie, realizáciu armovacej vrstvy a povrchovej úpravy vykonávame kontrolu len 1 krát.

Fieldset
Bezplatná doprava materiálu priamo na stavbu

Doprava materiálov z našich distribučných centier až ku vám je pre nás tiež samozrejmosťou. Pre vás a vami vybranú realizačnú firmu to znamená, že vôbec nemusíte riešiť, ako dostať materiál zo stavebnín na stavbu. Nielen že tak ušetríte náklady za dopravu, ale aj kopec zbytočných starostí. Materiál vám dovezieme počas závozových dní úplne zadarmo kamkoľvek na Slovensku a to dokonca bez obmedzenia minimálneho množstva – takže keď zistíte, že by ste si radi doobjednali vedro interiérovej farby navyše, doručíme vám ho úplne bezplatne.

Fieldset
Pomoc so získaním štátnej dotácie

Vyznať sa v príprave projektu, podaní žiadosti a všetkých náležitostí, potrebných na získanie štátnej dotácie na zateplenie rodinného domu, môže byť pre človeka, ktorý to nikdy predtým nerobil frustrujúce. Aby sme Vám uľahčili aj možnosť získania štátnej podpory, spojili sme sa s tými najlepšími odborníkmi v obore, ktorí Vám pomôžu s vypracovaním projektovej dokumentácie a podaním žiadosti tak, aby bol pre Vás celý proces čo najviac intuitívny. Hneď na začiatku celého procesu taktiež uvidíte, či sa Vám o štátnu podporu vôbec oplatí požiadať a akú veľkú výšku finančného príspevku môžete získať.

Fieldset
Vizualizácia fasády rodinného domu

Po podpísaní objednávky od nás získate možnosť využiť službu spracovania vizualizácie budúcej podoby fasády rodinného domu na základe fotografie súčasného stavu. Je ideálnym pomocníkom pre tých, ktorí sa rozhodli pre rekonštrukciu rodinného domu bez vypracovania návrhu riešenia architektom.

Stačí si vybrať fotografiu, z ktorej chcete vizualizáciu spracovať, povedať nám Vašu predstavu o budúcej podobe fasády a náš tím skúsených dizajnérov sa o všetko postará.

Výstupom pre Vás bude profesionálne spracovaná, fotorealistická vizualizácia a to dokonca v interaktívnej forme. Môžete si teda dodatočne skúšať rôzne farebné či materiálové kompozície fasády až dokedy neprídete k výsledku, ktorý sa Vám bude naozaj páčiť.

Fieldset
Vzorky fasádnych povrchov

Svoju novú fasádu si dokonca môžete „ochytať“ ešte predtým ako bude nainštalovaná na rodinnom dome. Všetkým svojim zákazníkom totiž spracujeme 3 vzorky fasádnych povrchov na prenosných platniach. Vopred tak na reálnych vzorkách uvidíme a pocítite štruktúry a materiály, ktoré budú nainštalované na fasáde rodinného domu.

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Úplne zadarmo pre Vás pripravíme návrh riešenia zateplenia rodinného domu spolu s cenovou kalkuláciou. Stačí vyplniť náš registračný formulár a bude Vás kontaktovať jeden z našich špecialistov a dohodne si s Vami termín zamerania a obhliadky fasády Vášho rodinného domu.