Ako vybrať fasádu

Výber fasády pre rodinný dom

S našou ponukou zatepľovacích systémov a povrchových úprav si jednoducho vyberiete fasádu pre Váš dom snov a jediným limitom bude Vaša predstavivosť.

Fieldset
Efektívne zateplenie pre každý dom

Výber vhodného zatepľovacieho systému pre rodinný dom záleží od technických požiadaviek stavby, predstáv majiteľa a podmienok okolitého prostredia. Podľa preferencií majiteľa domu či technických náležitostí stavby sa môžete rozhodnúť pre vysoko odolný zatepľovací systém, ktorý odolá aj extrémnemu počasiu. zateplenie s minerálnou vlnou alebo s izolantom z polystyrénu a širokou ponukou finálnych povrchových úprav, ktoré boli optimalizované tak, aby dokázali vyhovieť potrebám každého rodinného domu.

Zatepľovacie systémy

Fieldset
Fasádne povrchy pre rodinné domy

Zateplenie rodinného domu nie len o úspore nákladov či znížení CO2 vznikajúceho pri výrobe energií potrebných na vykurovanie domu, ale taktiež o dizajne. Každý z nás má predstavu ako by mal jeho vysnívaný rodinný dom vyzerať. S našou širokou ponukou povrchových úprav je len na Váš či Vaša nová fasáda bude mať tehlový obklad, imitovať surový betón, bude vyzerať ako pravé drevo alebo bude mať funkčné samočistiace schopnosti. Všetky povrchové úpravy máme overené na miliónoch metroch štvorcových fasádnej plochy i nás i vo svete.

Povrchové úpravy fasád

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Úplne zadarmo pre Vás pripravíme návrh riešenia zateplenia rodinného domu spolu s cenovou kalkuláciou. Stačí vyplniť náš registračný formulár a bude Vás kontaktovať jeden z našich špecialistov a dohodne si s Vami termín zamerania a obhliadky fasády Vášho rodinného domu.