Zatepľovacie systémy

Zatepľovacie systémy

Pre zateplenie rodinných domov odporúčame zvoliť jeden za našich troch najpredávanejších zatepľovacích systémov: vysoko odolný StoTherm Classic , zateplenie s minerálnou vlnou StoTherm Mineral alebo StoTherm Vario s izolantom z polystyrénu a širokou ponukou finálnych povrchových úprav.

Fieldset
Vysoko odolný zatepľovací systém

StoTherm Classic je vlajkovou loďou medzi zatepľovacími systémami. Ide o vysoko odolné riešenie pre miesta s hroziacim rizikom úderov, nárazov či kopancov. Extrémna odolnosť voči mechanickému poškodeniu ochráni Vašu fasádu proti krupobitiu, víchriciam či vzniku prasklín. V kombinácií s ekonomicky efektívnym izolantom tvorí ideálny bezpečnostný štít domu proti extrémnym poveternostným vplyvom. Jeho základnou zložkou sú organické bezcementové komponenty. Pri jeho inštalácií nie je potrebné aplikovať medzináter, čím sa ušetrí jeden aplikačný krok. Patrí medzi najobľúbenejšie fasádne systémy na svete a doteraz bol použitý na viac ako 100 miliónov metrov štvorcových fasádnych povrchov.

Fieldset
Zateplenie s neobmedzenými dizajnovými možnosťami

StoTherm Vario je jasnou voľbou každého majiteľa rodinného domu, ktorý chce zatepliť s polystyrénovým izolantom a zároveň sa nechce obmedzovať v možnostiach finálneho stvárnenia fasády. Okrem ekonomicky efektívneho izolačného materiálu je hlavným argumentom pre použitie StoTherm Vario možnosť používať na povrchovú úpravu domu všetky fasádne materiály z ponuky Sto, a to dokonca v ich vzájomných kombináciách. Pre sokel či okolie vstupných dverí môžete pokojne použiť tehlové obkladové pásiky či imitáciu drevených povrchov, zatiaľ čo na zvyšku domu môže byť pokojne aplikovaná omietka StoLotusan. Nemusíte sa báť žiadnych kombinácií a vždy dostanete záruku vysokej izolačnej schopnosti, dlhoročnej životnosti a dych berúceho dizajnu fasády.

Fieldset
Zateplenie s minerálnou vlnou

Ak sa rozhodnete zvoliť ako izolačný materiál minerálnu vlnu, potom je StoTherm Mineral optimálnou voľbou. Skvelé tepelno-izolačné vlastnosti minerálnej vlny sú ešte viac umocnené jej schopnosťou izolovať hluk, prichádzajúci z okolitého prostredia, vlna zároveň spĺňa tie najprísnejšie požiadavky na požiarnu ochranu domu. Okrem vysokokvalitných omietok, odolných proti riasam a plesňám, môžete ako konečnú povrchovú úpravu zvoliť ľubovoľný fasádny materiál z našej ponuky.

Kontaktujte nás

V prípade ak chcete vedieť viac o možnostiach zateplenia Vášho rodinného domu vyplňte náš registračných formulár spolu s kontaktnými údajmi a lokalitou kde sa rodinný dom nachádza a pripravíme pre Vás návrh zateplenia domu spolu s cenovou kalkuláciou.