Povrchové úpravy fasád

Povrchové úpravy fasád

Fasáda rodinného domu dokáže vyjadriť vkus a individualitu jej majiteľa a preto sme špeciálne pre rodinné domy pripravili ponuku povrchových fasádnych úprav, ktorých kombináciou dostanete ozajstný dom snov. V ponuke máme klasické či kreatívne fasádne omietky, omietky so samočistiacou schopnosťou inšpirovanou prírodou, obklady so vzhľadom tehly či skutočného dreva.

Fieldset
Kreatívne fasádne omietky StoSignature

S kreatívnymi omietkami StoSignture dostávajú tradičné omietky úplne nový význam. Imitovať na fasáde vzhľad pohľadového betónu či hrdzavého plechu nie je s omietkami StoSignature žiadny problém. Prostredníctvom premysleného systému kombinujúceho rôzne materiály a aplikačné techniky môžete mať na fasáde svojho rodinného domu takmer ľubovoľný povrch. Je len na Vás či uprednostníte elegantnú drážkovanú fasádu, úplne hladký povrch alebo sa rozhodnete pre niečo viac industriálne – jediným limitom je vaša predstavivosť.

Fieldset
Fasády so vzhľadom pravého dreva

Kto z nás by nechcel mať na fasáde prvky so vzhľadom dreva? Avšak obloženie fasády skutočným drevom je nie len drahé a náročné, ale vyžaduje si aj nemalé prostriedky a čas na jeho pravidelnú údržbu. Našťastie teraz existuje výhodnejšia alternatíva v podobe StoCleyer W. StoCleyer W sú špeciálne obkladové prvky, určené na vytvorenie autentického dreveného vzhľadu na fasáde rodinných domov. Sú veľmi jednoduché na montáž a nepotrebujú takmer žiadnu dodatočnú údržbu a navyše ich môžete mať v širokej palete farebných vzorov.

Fieldset
Tehlový obklad optimalizovaný pre zateplenie domu

Použitie obkladov so vzhľadom tehličiek nie je len vecou dizajnu. Tehlový obklad môže nielen dobre vyzerať, ale zároveň dokáže chrániť fasádu proti mechanickému poškodeniu. A to je aj jeden z dôvodov, prečo sa používajú tehlové obklady na sokloch domov či v okolí vstupov do budovy. Vyvinuli sme preto extrémne ľahké obkladové pásiky so vzhľadom pravej tehly StoCleyer B. Na rozdiel od klasických tehlových obkladov je StoCleyer B vyrobený z organickej živice (rovnako ako fasádne omietky), čo zaisťuje nízku hmotnosť a vhodné fyzikálne vlastnosti – teda zatepľovací systém zatepľuje bez akýchkoľvek tepelných mostov a fasáda krásne „dýcha“. Na výber máte z desiatok vzorov a farebných odtieňov a je len na vás, pre akú kombináciu sa rozhodnete.

Fieldset
Samočistiace fasády inšpirované prírodou

S omietkami StoLotusan, vyvinutými na prírodnom princípe lotosového kvetu, bude fasáda Vášho domu neustále krásne čistá a suchá a pritom nezaťaží životné prostredie chemickými biocídnymi látkami. Pri ich vývoji sme sa inšpirovali rastlinou lotosu, ktorá sa vďaka svojej vodu odpudzujúcej štruktúre listov dokáže zbaviť za dažďa všetkých nečistôt, usadených na povrchu listu. Štruktúra listu lotosu zaisťuje, že jeho povrch je vždy krásne suchý a čistý. Fasády ošetrené technológiou StoLutusan „odperlia“ s dažďom všetky nečistoty preč zo svojho povrchu a zostávajú tak oveľa dlhšie chránené proti napadnutiu mikroorganizmami a zároveň si uchovávajú svoj krásny nový vzhľad. Ide o unikátne mechanické riešenie inšpirované prírodou, takže dokonca nie je potrebné použiť akékoľvek chemické látky

Kontaktujte nás

V prípade ak chcete vedieť viac o možnostiach zateplenia Vášho rodinného domu vyplňte náš registračných formulár spolu s kontaktnými údajmi a lokalitou kde sa rodinný dom nachádza a pripravíme pre Vás návrh zateplenia domu spolu s cenovou kalkuláciou.