zateplení fasády rodinného domu

Zateplenie rodinného domu je investíciou, ktorá sa vám v budúcnosti vyplatí. Vybrať správny certifikovaný zatepľovací systém práve pre váš dom vám pomôže obchodno-technický zástupca spoločnosti Sto.

Radi vám tiež odporučíme skúsenú realizačnú firmu a dohliadneme, aby všetky prebehlo smerom k vašej absolútnej spokojnosti. Neváhajte sa na nás obrátiť, tak ako to urobil napríklad pán Peter.

Priebeh zateplenia rodinného domu so zástupcami spoločnosti Sto

ikona postupu

Pán Peter sa rozhodol pre zateplenie fasády svojho rodinného domu. Nevie aký zatepľovací systém zvoliť a komu zveriť realizáciu zateplenia. Zavolá obchodnému zástupcovi Sto, ktorý za ním príde v dohodnutú dobu s Mobilným fasádnym štúdiom.

ikona postupu2

Zástupca Sto zistí Petrovu predstavu o budúcom vzhľade fasády a požiadavky, ktoré by mala spĺňať. Vďaka vybaveniu Mobilného fasádneho štúdia predstaví Petrovi na mieste rôzne varianty skladby zateplenia. Názorne vysvetlí rôzne typy omietok a poradí s výberom farebného odtieňa.

ikona postupu3

Na základe stretnutia pripraví zástupca Sto návrh konkrétneho riešenia zateplenia Petrovho domu. Návrh vždy obsahuje všetky materiály a množstvá. Peter tak má istotu, že nedôjde k zámene alebo navýšeniu pri realizácii.

ikona postupu4

Zástupca Sto odporučí Petrovi preverenú realizačnú spoločnosť z regiónu, ktorá má skúsenosti so zateplením rodinných domov, a ktorej zamestnanci sú preškolení na aplikáciu zateplenia podľa technologických postupov. Peter má istotu, že realizáciu zateplenia zveril do rúk odborníkom.

ikona postupu5

Na stavbu dodávame vždy kompletný zatepľovací systém vrátane všetkých komponentov. Vďaka položkovej kalkulácii má Peter počas celej realizácie istotu, že firma používa systémové materiály. V priebehu realizácie je zástupca Sto k dispozícii pre konzultácie pri spracovaní dôležitých detailov.

ikona postupu6

Petrovi sa oplatilo kontaktovať spoločnosť Sto Poskytnutie profesionálneho a komplexného poradenstva v kombinácii s certifikovanými zatepľovacími systémami Sto mu dáva istotu, že sa rozhodol správne.

KONTAKTUJTE MA
close slider