Zateplenie domu na mieru

Zateplenie rodinného domu

Uvažujete o zateplení rodinného domu? Hľadáte spoľahlivého dodávateľa či chcete vedieť koľko môže zateplenie domu či nová fasáda stáť? Naši odborníci Vám radi pomôžu zodpovedať všetky Vaše otázky a navrhnúť riešenie zateplenia Vášho rodinného domu spolu s cenovou kalkuláciou.

1. krok

Vyplňte náš registračný formulár a bude Vás kontaktovať jeden z našich odborných poradcov, s ktorým si dohodnete termín stretnutia priamo u Vás doma či na stavbe.

2. krok

V dohodnutý termín sa náš odborník dostaví so svojim mobilným fasádnym štúdiom na určené miesto a vykoná detailnú obhliadku stavby a predstaví Vám možnosti riešenia zateplenia domu na základe Vašich preferencií a technických možností domu.

3. krok

Následne zrealizujeme detailné zameranie plochy fasády rodinného domu a úplne bezplatne pre Vás spracujeme kompletnú cenovú kalkuláciu, zahŕňajúcu zvolené materiály a prácu overenej a preškolenej realizačnej firmy

Chcem ponuku na zateplenie domu

Fieldset
Fieldset
Čo získate pri zateplení domu s materiálmi spoločnosti Sto?
  • Bezplatný návrh zateplenia domu s vymeraním plochy fasady
  • Poradenstvo a servis počas realizácie
  • Pomoc s žiadosťou pre získanie dotácie  -  ako na to? 
  • Na vzorkách vopred uvidíte ako bude Vaša fasáda vyzerať
  • Certifikovaný zatepľovací systém priamo od výrobcu
  • Realizácia fasády overenou a preškolenou realizačnou firmou
  • Moderný a ekologický šetrný vzhľad domu
  • Bezplatná doprava materiálu priamo na stavbu
  • Úspora energií a financií
Fieldset
Zateplenie domu od svetového lídra vo fasádach

Zateplenie rodinného domu je investíciou na celý život a zabezpečí výraznú úsporu nákladov na vykurovanie, výrazné zníženie produkcie CO2 , ktoré vzniká pri výrobe tepelnej energie a taktiež o zabezpečí nádherný vzhľad fasády domu.

Sme svetovým lídrom vo výrobe a predaji zatepľovacích systémov a s našou širokou ponukou overených fasádnych materiálov si môžete byť istí, že Váš dom bude vyzerať presne tak ako ste si ho vysnívali, a že Vaša nová fasáda bude bezchybne slúžiť po celé desaťročia, pretože zateplenie domu bude zrealizované odborne prostredníctvom našich overených a dôkladne preškolených aplikačných partnerov. K zatepleniu domu od Sto navyše dostanete balík unikátnych servisných služieb, aby bolo všetko naozaj navrhnuté a zrealizované správne.

Chcem zatepliť dom

Kontaktujte nás

V prípade ak chcete vedieť viac o možnostiach zateplenia Vášho rodinného domu vyplňte náš registračných formulár spolu s kontaktnými údajmi a lokalitou kde sa rodinný dom nachádza a pripravíme pre Vás návrh zateplenia domu spolu s cenovou kalkuláciou.