Potrebujete novú fasádu? Poradíme vám s výberom realizačnej firmy

Výber tej správnej stavebnej firmy, napríklad pre realizáciu fasády, vás ovplyvní na desiatky ďalších rokov. Ľudia sa riadia rôznymi kritériami; niekto vyberá podľa ceny, niekto podľa termínu dokončenia a iný zase podľa dostupnosti firmy.

Zateplenie rodinných domov zverte profesionálom

V projekte aj pri následnej stavbe rodinného domu je dobré myslieť na vhodne zvolené zateplenie. V tejto fáze sa oplatí osloviť odborníkov na zateplenie a nenechať rozhodnutie na projektantovi so všeobecnými znalosťami.

Zatepľovacie systémy a ich delenie

Pokiaľ hovoríme o zateplení domu ako celku, rozoznávame delenie na vonkajšie a vnútorné zateplenie, pričom u vonkajšieho možno zatepliť objekt pomocou kontaktného zatepľovacieho systému ETICS a formou odvetrávanej fasády.

Fasády zateplené systémom StoTherm Classic nepoznajú slovo reklamácia

StoTherm Classic je viac ako 50 rokov praxou overený kontaktný zatepľovací systém, ktorý je kontinuálne v čase stále zdokonaľovaný. Jeden z najúspešnejších kontaktných zatepľovacích systémov ponúka aj stavbám v našich mestách a obciach istotu a dlhoročnú životnosť, ktorú dokazuje viac ako 120 mil. m2 referenčných plôch.

Tmavé odtiene na fasáde a všetko čo o nich potrebujete vedieť

Originálna fasáda, realizovaná podľa vkusu investora, je dnes už samozrejmosťou. Niekto dosiahne jedinečnosť svojej stavby pomocou výrazných architektonických prvkov, iný preferuje menej často používané obkladové materiály alebo štruktúry povrchov.

10 dôvodov, prečo zatepliť rodinný dom

Hovorí sa, že opakovanie je matka múdrosti. Preto určite neuškodí pripomenúť si hlavné dôvody, prečo je zateplenie Vášho domu tak dôležité. Tu je 10 najvýznamnejších.

Mobilné fasádne štúdio Sto je pripravené navštíviť aj vás

Zateplenie rodinného domu je investíciou, ktorá sa nielen finančne oplatí, ale v závislosti od spôsobu vykurovania domu aj výrazne zvýši komfort bývania. Ak ste sa rozhodli zatepliť svoj dom, je najlepšie zvoliť komplexný systém, ktorý zateplenie vyrieši do posledného detailu. A vám tak odpadne veľa starostí.