Zateplenie rodinného domu je investíciou, ktorá sa nielen finančne oplatí, ale v závislosti od spôsobu vykurovania domu aj výrazne zvýši komfort bývania. Ak ste sa rozhodli zatepliť svoj dom, je najlepšie zvoliť komplexný systém, ktorý zateplenie vyrieši do posledného detailu. A vám tak odpadne veľa starostí.

Bezplatné poradenstvo a návšteva mobilného fasádneho štúdia Sto
Stačí vyplniť formulár na webových stránkach zateplitdom.sk a spoločnosť Sto Slovensko, s.r.o. za vami vyšle jedného zo svojich obchodno-technických zástupcov, ktorý s vami preberie konkrétne možnosti vašej nehnuteľnosti a odporučí vhodné riešenie. Túto atraktívnu a úplne bezplatnú službu môžu využiť všetci majitelia rodinných domov. Mobilné fasádne štúdio príde priamo k vám, v čase, ktorý vám bude vyhovovať. Nezáleží pritom, či máte nezateplenú novostavbu alebo uvažujete o rekonštrukcii už stojaceho rodinného domu.

Komplexný systém zateplenia
Spoločnosť Sto Slovensko je priamym a kompetentným partnerom, kedy medzi vami ako investorom a spoločnosťou v úlohe dodávateľa nie je žiadny medzistupeň. Sto je pritom svetovým lídrom v oblasti kontaktných zatepľovacích systémov. Súčasťou sortimentu sú aj predsadené odvetrávané systémy, fasádne aj interiérové ​​omietky a farby, lepiace a stierkové tmely, dizajnové úpravy stien a systémové riešenia pre podlahy, balkóny a sanáciu betónu.

Rodinný dom pred zateplením

Rodinný dom po zateplení

Začínate uvažovať a zaujíma vás, ako to celé prebieha?
Je to jednoduché – technici Sto zadarmo overia stav Vašej existujúcej fasády a sami pripravia návrh zateplenia vrátane možnosti administrácie vhodného dotačného programu. Sú schopní tiež pomôcť s výberom optimálneho riešenia pre konkrétnu stavbu a zladenie požiadaviek do časového plánu. V dohodnutom termíne vám dovezú v aute na ukážku celý rad možných fasádnych povrchov a typov zateplenia. Priamo na mieste si môžete vybrať z bohatej palety odtieňov farieb a kamienkových omietok. Naviac vám môžu pomôcť aj s výberom stavebnej firmy alebo požiadaviek na ňu. Často tiež pomáhajú vybranej stavebnej firme s riešením detailov v priebehu samotnej realizácie zateplenia.

Riešenie pre rodinné a bytové domy
Sortiment kontaktných zatepľovacích systémov je široký. Klasikou medzi zatepľovacími systémami je StoTherm Classic. O kvalitách tohto systému sa zákazníci na celom svete presviedčajú už dlhšie ako 50 rokov. Ďalším je minerálna skladba omietok s doskami z tvrdeného penového polystyrénu StoTherm Vario. Tento systém je najpredávanejším kontaktným zatepľovacím systémom spoločnosti Sto. Systém StoTherm Mineral je difúzne otvorený nehorľavý kontaktný zatepľovací systém, určený predovšetkým pre budovy, kde sú zvýšené požiadavky na požiarnu ochranu. Systém StoTherm Wood je určený pre drevostavby a vďaka drevovláknitým tepelnoizolačným doskám predstavuje ekologický systém, ktorý je v kombinácii s vrchnou minerálnou omietkou biologicky odbúrateľný.

Pre každý zatepľovací systém vám Sto umožní vybrať si niektorý z mnohých variantov kombinácií dekoratívnych povrchových úprav. Veľa investorov napríklad často a veľmi účelne využíva úpravu povrchov stavieb vo vzhľade pohľadového betónu. Obľúbené sú tehly a tehlové pásky či fasády so vzhľadom dreva alebo s metalickým náterom. Pri stvárnení fasád sa tešia veľkej obľube aj fasádne prvky StoDeco. Poškodeným starým stavbám vracajú ich pôvodný vzhľad, moderným stavbám prepožičiavajú individuálne rysy. Takmer nevyčerpateľný je výber fasádnych omietok v najrôznejších zrnitostiach a farbách.

V prípade záujmu si na stránkach zateplitdom.sk včas rezervujte technikov. Stavebné sezóna sa blíži a už teraz začínajú byť kalendáre stavebných firiem značne obsadené.