Poradenství

Kvalita zatepľovacích systémov Sto nie je daná len kvalitnými výrobkami, ktoré spolu tvoria dokonale zladený celok. Naše bohaté skúsenosti so zatepľovaním nám umožňujú ponúknuť tiež veľké množstvo služieb, ktoré oceníte v priebehu celého procesu zateplenia domu, pretože nám záleží na tom, aby ste sa vo svojom dome cítili pohodlne.

So zateplením od Sto zároveň získate:

 1. Odborné poradenstvo zadarmo

  Naši špecialisti vám poskytnú odborné konzultácie, pri ktorých vám pomôžu s návrhom fasády a pripravia pre vás najvhodnejší návrh zateplenia priamo na mieru vášho domu.

 2. Individuálny prístup

  Ku každému projektu pristupujeme individuálne, pretože každý dom je unikáty a žiada si konkrétne riešenie či už s ohľadom na umiestnenie, okolité prostredie či samotnú konštrukciu stavby. Detaily vo výsledku hrajú zásadnú rolu, preto im pri návrhu riešenia naši špecialisti venujú veľkú pozornosť.

 3. Termovízne meranie zadarmo

  Vykonáme meranie tepelných strát pomocou termovízie. Získate tak kompletnú predstavu o tom v akom stave je fasáda vášho domu a či má nejaké slabé miesta.

 4. Doprava materiálu priamo na stavbu

  Nemusíte namáhavo zháňať potrebný materiál od rôznych dodávateľov. Zatepľovacie systémy Sto vám dodáme priamo až na miesto stavby kompletne vrátane izolantov.

 5. Stavební dohled

 6. Stavebný dohľad pri realizácii

  Naši technici dohliadnu, že sa s materiálmi pracuje správne podľa technologického postupu, dohliadnu taktiež na správnu realizáciu kritických detailov, čo býva často najzásadnejším prvkom celého procesu.

 7. Vizualizácia fasády domu

  Vďaka programu Color Studio máte možnosť vopred vidieť, ako bude fasáda vášho domu po zateplení vyzerať.

KONTAKTUJTE MA
close slider