Zateplovací realizační firma

Vybrať kvalitný certifikovaný zatepľovací systém pre Váš rodinný dom je len prvým krokom k úspore nákladov na vykurovanie a ku komfortnému bývaniu v budúcnosti. Aby ste kvalitu zateplenia naozaj ocenili je nutné si vybrať spoľahlivú realizačnú firmu so skúsenosťami, ktoré môže dokladovať. V opačnom prípade sa vám vaša investícia nemusí úplne vyplatiť.

Kvalitná realizačná firma sa mnohokrát pozná podľa referencií. Nechajte si od vybranej realizačnej spoločnosti ukázať jej predchádzajúce realizácie, pritom sa môžete i s majiteľmi domov pobaviť o tom, či komunikácia a spolupráca prebiehala bez problémov a ako sú spokojní s kvalitnou zateplenia. Budete tak vedieť, že realizáciu zateplenia rodinného domu vykoná skúsená a férová spoločnosť.

Nechajte si odporučiť overenú firmu

Najvhodnejšie je, keď si realizačnú spoločnosť necháte odporučiť výrobcom zatepľovacieho systému, budete tak mať istotu, že sa jedná o overenú firmu, ktorá je zároveň preškolená na spracovanie kritických detailov špecifických pre zvolený zatepľovací systém. Odpadnú vám tým riziká spojené s nedodržaním technologického postupu či možnou zámenou za lacnejšie nesystémové materiály.

V tomto smere Vám obchodno-technický zástupca spoločnosti Sto môže odporučiť kvalitné a našimi technikmi preškolené realizačné firmy, ktoré majú bohaté skúsenosti so zateplením rodinných domov.

Nesprávné zapuštění hmoždinek přináší riziko vzniku teplotních mostů a usazování řas a plísní na fasádě. Síťovina není založena do armovací hmoty, a tím nemůže přebírat pnutí. Opadávající omítka.

Mám záujem realizovať zateplenie so spoločnosťou Sto

KONTAKTUJTE MA
close slider

Pošlete nám svoj kontakt, ozveme sa vám.